Prawo przyciągania

Prawo przyciągania – jak zacząć cz. I

Witajcie Kochani,

dzisiaj chciałam wam opowiedzieć odkryłam prawo przyciągania i jak mnie zahipnotyzowało. W tym poście znajdziecie również porady dotyczące tego od czego zacząć naukę panowania nad własnym życiem. Myślę, że kroki zawarte poniżej oraz w następnym poście są bardzo uniwersalne i dotyczą każdej osoby, która chce praktykować tą filozofię życia.

Krok 1: Pierwsza styczność z Sekretem

Zapewne w tym momencie jesteś na etapie zadawania pytania co to jest prawo przyciągania, czy na pewno to nie to samo co prawo grawitacji (przecież grawitacja to to samo co przyciąganie ziemskie, więc może szukać informacji o tym zagadnieniu w książkach z fizyki)? Albo trafiłeś na pełno enigmatycznych określeń w stylu „wielki sekret ludzkości”, „sekret najbogatszych”, „osiągnij sukces dzięki sekretowi”, a w tagach zagadnienia zauważasz odnośnik prawo przyciągania. I to jest ten moment kiedy zaczynasz szukać szukać informacji.

W moim wypadku, mój pierwszy kontakt z prawem przyciągania miał 7 lat temu. Koleżanka pokazała mi książkę, którą czytała, odnotowałam w pamięci tytuł, a po przyjściu do domu wyszperała w internecie książkę i film The Secret” Rhondy Byrne. Film obejrzałam i zrobił na mnie dość duże wrażenie, odpowiedział na kilka moich pytań, ale spowodował powstanie wielu  innych pytań. Postanowiłam więc zajrzeć do książki, jej treść, co rzadko się zdarza nie posiadała o wiele więcej informacji od filmu, ale otworzyła mi umysł i wiedziałam, że będę chciała znaleźć odpowiedź na pytanie jak mam zacząć robić to o czym mówili w filmie, jak zmienić nastawienie, jak zacząć przyciągać to co chcę. Błądziłam jak we mgle do pewnego dnia… (ale przynajmniej wiedziałam już na czym polega cały szum wokół Prawa Przyciągania).

Krok 2: Znajdź kogoś kto cię przekona

Zapewne już wiesz co to Prawo Przyciągania, ale dalej nie potrafisz tego skutecznie zastosować. Zastanawiasz się czy masz za mało wskazówek, czy za mało się starasz, a może akurat tobie nie jest dane doświadczyć tych wszystkich wspaniałości. Dlatego albo intensywnie szukasz nowych informacji lub wręcz przeciwnie próbujesz udowodnić „jak to działa to pewnie samo przyjdzie”. Obydwa wyjścia są ok. Pod warunkiem, że nie przegapisz sygnału, ja mój sygnał odczytałam w porę i… a zresztą samie przeczytajcie

Byłam zawieźć dokumenty do liceum, do którego wcale nie planowałam iść, po prostu zbieg okoliczności, że tam poszłam. Drugi koniec Będzina, dojazd wyjątkowo kiepski, bo musiałam się codziennie przesiadać. Właściwie miałam iść do szkoły do zupełnie innego miasta. W każdym razie wracając do głównego zagadnienia. Pojechałam do Centrum Handlowego i wchodząc na market postanowiłam przejrzeć dział z książkami. Rzadko w tamtych czasach tam się udawałam, więc można powiedzieć że to było trochę dziwne. W pewnym momencie dostrzegłam święty gral jakim wydała mi się książka dr Joe Vitale. Prawo przyciągania. 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa (lub czegokolwiek innego)bo właśnie taki tytuł miała ta książka, wydawało mi się, że do mnie mówikup mnie a odpowiem na wszystkie twoje wątpliwości”. Oczywiście zakupiłam tą książkę i prawdopodobnie była to moja najlepsza inwestycja do tej pory.

Reasumując krok drugi. Chodzi o to żeby nie przegapić sygnału, który otworzy nam drzwi do najwspanialszych doświadczeń, jakie będzie nam dane przeżyć. Ja mój sygnał zauważyłam i nie wahałam się zrobić to co mi intuicja podpowiadała. Jeśli w waszym wypadku czuliście kiedyś przemożoną potrzebę pójścia gdzieś lub obejrzenia jakiejś strony internetowej, gdzie całkowicie niespodziewanie znaleźliście wręcz świecące dla was informacje o szkoleniu, ebooku bądź książkę mówiącą o prawie przyciągania to mogę powiedzieć, że z całą pewnością to był właśnie wasz sygnał. Który miał wam wyjaśnić czym będzie dla was prawo przyciągania.

Kolejne kroki znajdziecie już w następnym poście. Postaram się również znaleźć i zamieścić jedno z ćwiczeń, które mnie w pewnym sensie uwolniło i otworzyło na nowe doświadczenia.

Pozdrawiam Ania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge