O mnie

1940210_738004009565736_1102580555_n

Witajcie Kochani,

mam na imię Ania. Jakiś czas temu, właściwie 6 lat temu sięgnęłam po pierwsze książki dotyczące samorozwoju, a także prawa przyciągania. Jednak wtedy mając zaledwie 15 lat nie byłam w stanie za bardzo zrozumieć co drugiego słowa, na które natykałam się przy okazji czytania książek o tej tematyce.

Obecnie jestem o kilka lat i kilkanaście książek mądrzejsza. Wiem, że stosowanie praktyk zawartych w NLP, prawie przyciągania a także wielu metod zawartych w innych publikacjach, ma sens i daje zamierzone efekty przy odrobinie wysiłku, aby je wdrożyć. Obecnie nie mam śmiałości nazwać się coachem, praktykiem lub mentorem w dziedzinie samorozwoju, nadal się tego uczę, ten blog ma służyć podzieleniu się z wami moją drogą na ścieżce samorozwoju.

Moim celem jest zdobycie doświadczenia w dziedzinach dotyczących samorozwoju, doprowadzenia do systematyczności w stosowaniu technik opisywanych przez książki, a także w perspektywie kilkuletniej stanie się profesjonalnym coachem i mentorem dla osób początkujących.

Zanim się to stanie spełnianie marzeń zaczynam w tym miejscu od dzielenia się z wami moimi przemyśleniami na temat różnych publikacji łatwo dostępnych na naszym rynku. 🙂

Pozdrawiam Ania 🙂

Jedna myśl na temat “O mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge